Top 5 2021

TOP 5 kamer Zintronic - styczeń 2021 r.

1. Kamera Obrotowa PTZ Zintronic P5 IP WiFi 2.8mm 5MP IR 40M

Cena: 359.00 zł

Pod numerem 1 na naszej liście TOP 5 kamer zewnętrznych zajmuję bezkonkurencyjna kamera obrotowa PTZ P5 WiFi. Kamera wyposażona została w matrycę 5MP z świetnym przetwornikiem obrazu jakim jest SONY IMX 335 gwarantujący rewelacyjną jakość obrazu. Dodatkowo została wyposażona w głośnik oraz mikrofon umożliwiając przy tym dwustronną komunikację. Funkcja obrotu umożliwia wyznaczenie tras kamery po których urządzenie będzie podążać. Zastosowanie ogniskowej 2.8mm (kąt widzenia 109°) oraz możliwości obrotu w poziomie 0-320° oraz w pionie 0-90° umożliwi monitorowanie wielkiego obszaru. Kamera jest obsługiwana przez szybko zyskującą coraz większą popularność aplikację CamHiPRO, która dostępna jest za darmo i charakteryzuję się prostą i intuicyjną obsługą kamery. Kamera posiada wiele ciekawych funkcji takich jak: detekcja ruchu, wykrywanie postaci, śledzenie postaci, punkty monitorowania, funkcja patrolu i wiele innych. Wyposażona w wandaloodporną metalową obudowę o klasie szczelności IP66 zagwarantuję żywotność w różnych warunkach atmosferycznych. Dodatkowo kamera wyposażona została w diody podczerwieni o sile do IR 40m. P5 WiFi świetnie nadaje się do przydomowego monitoringu jak i również lokali usługowych oraz wielkich hal produkcyjnych.

2. Kamera Sieciowa ZINTRONIC B5 WiFi IP (2.8mm) 5MP IR 30M

Cena: 179.00 zł

Pod numerem 2 w naszym rankingu zajmuję Kamer Sieciowa IP B5 WiFi. Kamera wyposażona jest w matrycę 5MP oraz przetwornik obrazu K05. W kamerze zastosowano ogniskową 2.8mm o kącie widzenia 109°. Obsługiwana za pomocą znanej już od kilku lat aplikacji BitVision. Kamera B5 WiFi świetnie nadaje się do zastosowania z kartą pamięci jak i również z rejestratorami marki Zintronic. Kamera obsługuję kartę pamięci do 256GB co zapewni nam minimum 12 dni nagrywania ciągłego. Dodatkowo kamera została wyposażona w wejście AUDIO dzięki któremu możemy podłączyć mikrofon. B5 Wifi posiada wiele wszechstronnych funkcji takich jak: detekcja ruchu, wysyłanie powiadomień, tryb przeciwmgielny, maska prywatności, tryb korytarza. Kamerę wyróżnia również metalowa obudowa, klasa szczelności IP67 oraz 30m IR. B5 WiFi świetnie nadaje się do przydomowego monitoringu jak i również do lokali usługowych.

3. Kamera Sieciowa ZINTRONIC IP B5 PRO (2.8mm) 5MP IR 40M

Cena: 289.00 zł

Pod numerem 3 znajduję się Kamera Sieciowa ZINTRONIC IP POE B5 PRO. Jest to kamera wyposażona w zasilanie POE dzięki któremu umożliwia zasilanie jednym kablem typu UTP. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie do dużych zestawów kamer. Kamera wyposażona w metalową wandaloodporną obudowę o klasie szczelności IP67. W kamerze zastosowano diody podczerwieni do IR 40m. Oprócz zestawów nada się do zastosowania przydomowego ponieważ została wyposażona w slot na kartę SD do 256GB co umożliwi długi zapis nawet do 12 dni nagrania ciągłego. B5 PRO posiada 5Mp matrycę oraz przetwornik obrazu Sony IMX 335, który gwarantuję rewelacyjną jakość obrazu. Ze względu na zastosowanie wejścia AUDIO w kamerze możemy dołączyć dodatkowo do kamery mikrofon, który umożliwi zapis obrazu z dźwiękiem. Kamera obsługiwana jest za pomocą dobrze znanej i popularnej aplikacji BitVision B5 PRO posiada wiele wszechstronnych funkcji takich jak: detekcja ruchu, wysyłanie powiadomień, tryb przeciwmgielny, maska prywatności, tryb korytarza. Kamera B5 PRO świetnie się nada do dużych zestawów w lokalach usługowych, halach produkcyjnych oraz do monitoringu domowego bowiem jest to kamera najczęściej wybierana przez instalatorów.

4. Kamera Sieciowa ZINTRONIC IP A5 WiFi Biała (2.8mm) 5MP IR 30M

Cena: 239.00 zł

Pod numerem 4 znalazła się Kamera Sieciowa A5 Biała 2.8mm 5Mp IR 30m. Kamera wyposażona została w 5Mp matrycę oraz przetwornik obrazu Sony IMX 335, który gwarantuję rewelacyjną jakość obrazu. W kamerze zastosowano ogniskową 2.8mm o kącie widzenia 109°. Posiadająca wbudowany mikrofon oraz głośnik umożliwia dwustronną komunikację, którą coraz częściej klienci doceniają zwłaszcza w czasach pandemii. Metalowa, wandaloodporna obudowa oraz klasa szczelności IP66 zagwarantuję żywotność w różnych warunkach atmosferycznych. Ogniskowa 2.8mm zapewniająca kąt widzenia 109° umożliwi monitorowanie wielkiego obszaru. Kamera posiada wiele ciekawych funkcji takich jak: detekcja ruchu, wykrywanie postaci, dwustronna komunikacja, alarm, wysyłanie powiadomień i wiele innych. Kamera posiada slot na kartę pamięci do 128GB, która umożliwi zapis do 6 dni nagrywania ciągłego. Kamera jest obsługiwana przez szybko zyskującą coraz większą popularność aplikację CamHiPRO, która dostępna jest za darmo i charakteryzuję się prostą i intuicyjną obsługą kamery. Kamera A5 doceniona głównie przez klientów do zastosowania w przydomowych monitoringach coraz częściej kupowana jest przez instalatorów, którzy doceniają jej funkcjonalność i prostotę w konfiguracji systemu.

5. Kamera Sieciowa ZINTRONIC IP D5 (2.8mm) 5MP IR 20M

Cena: 239.00 zł

Pod numerem 5 znajduję się Kamera Sieciowa ZINTRONIC IP D5. Kamera kopułkowa, która swoim filigranowym kształtem wpasowuję się w każde wnętrze nie burząc estetyki budynku. D5 wyposażona została w zasilanie typu POE dzięki któremu umożliwia zasilanie jednym kablem typu UTP. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie do dużych zestawów kamer. Kamera wyposażona w metalową wandaloodporną obudowę o klasie szczelności IP67. W kamerze zastosowano diody podczerwieni do IR 20m. Oprócz zestawów nada się do zastosowania przydomowego ponieważ została wyposażona w slot na kartę SD do 256GB co umożliwi długi zapis nawet do 12 dni nagrania ciągłego. Kopułka D5 posiada 5Mp matrycę oraz przetwornik obrazu Sony IMX 335, który gwarantuję rewelacyjną jakość obrazu. Ze względu na zastosowanie wejścia AUDIO w kamerze możemy dołączyć dodatkowo do kamery mikrofon, który umożliwi zapis obrazu z dźwiękiem. Kamera obsługiwana jest za pomocą dobrze znanej i popularnej aplikacji BitVision. D5 posiada wiele wszechstronnych funkcji takich jak: detekcja ruchu, wysyłanie powiadomień, tryb przeciwmgielny, maska prywatności, tryb korytarza. Kamera D5 świetnie się nada do dużych zestawów w lokalach usługowych, halach produkcyjnych oraz do monitoringu domowego.

Ładowanie...