Top 5 2022

TOP 5 kamer Zintronic - styczeń 2022 r.


1. Kamera Obrotowa PTZ Zintronic P5 IP WiFi 2.8mm 5MP IR 40M

Cena: 359.00 zł

Pod numerem 1 na naszej liście TOP 5 kamer zewnętrznych zajmuję bezkonkurencyjna kamera obrotowa PTZ P5 WiFi. Kamera wyposażona została w matrycę 5MP z świetnym przetwornikiem obrazu, gwarantujący rewelacyjną jakość obrazu. Dodatkowo została wyposażona w głośnik oraz mikrofon umożliwiając przy tym dwustronną komunikację. Funkcja obrotu umożliwia wyznaczenie tras kamery po których urządzenie będzie podążać. Zastosowanie ogniskowej 2.8mm (kąt widzenia 109°) oraz możliwości obrotu w poziomie 0-320° oraz w pionie 0-90° umożliwi monitorowanie wielkiego obszaru. Kamera jest obsługiwana przez szybko zyskującą coraz większą popularność aplikację CamHiPRO, która dostępna jest za darmo i charakteryzuję się prostą i intuicyjną obsługą kamery. Kamera posiada wiele ciekawych funkcji takich jak: detekcja ruchu, wykrywanie postaci, śledzenie postaci,alarm dźwiękowy i wiele innych. Wyposażona w wandaloodporną metalową obudowę o klasie szczelności IP66 zagwarantuję żywotność w różnych warunkach atmosferycznych. Dodatkowo kamera wyposażona została w diody podczerwieni o możliwości doświetlenia IR do 40m. P5 WiFi świetnie nadaje się do przydomowego monitoringu jak i również lokali usługowych oraz wielkich hal produkcyjnych.


2. Kamera obrotowa Zintronic P5 Light IP WiFi 3.6mm 5MP 5 MPX IR 30M LED

Cena: 237.00 zł

Pod numerem 2 znajduję się Kamera Sieciowa ZINTRONIC P5 Light WiFi. Urządzenie Jest bardzo wygodnym rozwiązaniem do pracy z kartą pamięci lub  z rejestratorem. Kamera wyposażona w obudowę o klasie szczelności IP66. W kamerze zastosowano diody podczerwieni z doświetleniem 30m. Kamera została wyposażona w łatwo dostępny slot na kartę SD do 128GB co umożliwi długi zapis nawet do 10 dni nagrania ciągłego.P5 Light WiFi posiada 5MP matrycę oraz wysokiej jakości przetwornik obrazu, który gwarantuję rewelacyjną jakość. Ze względu na zastosowanie dodatkowych funkcji jak np. wbudowany mikrofon oraz głośnik, kamera umożliwi zapis obrazu z dźwiękiem. Kamera obsługiwana jest za pomocą dobrze znanej i popularnej aplikacji CamHiPRO. P5 Light WiFi posiada wiele wszechstronnych funkcji takich jak: detekcja ruchu, wysyłanie powiadomień,śledzenie postaci, maska prywatności, alarm dźwiękowy. Kamera świetnie się nada do dużych zestawów w lokalach usługowych, halach produkcyjnych oraz do monitoringu domowego bowiem jest kamerą prawie najczęściej wybieraną przez naszych klientów.


3. Kamera Sieciowa ZINTRONIC IP A5 WiFi Biała (2.8mm) 5MP IR 30M

Cena: 239.00 zł

Pod numerem 3 znalazła się Kamera Sieciowa A5 2.8mm 5Mp IR 30m dostępna w dwuch kolorach - biały oraz czarny. Kamera wyposażona została w 5MP matrycę oraz wysokiej jakości przetwornik obrazu, który gwarantuję rewelacyjną jakość. Posiadająca wbudowany mikrofon oraz głośnik umożliwia dwustronną komunikację, którą coraz częściej klienci doceniają zwłaszcza w czasach pandemii. Metalowa, wandaloodporna obudowa oraz klasa szczelności IP66 zagwarantuje żywotność w różnych warunkach atmosferycznych. Ogniskowa 2.8mm zapewniająca kąt widzenia 109° umożliwi monitorowanie wielkiego obszaru. Kamera posiada wiele ciekawych funkcji takich jak: detekcja ruchu, wykrywanie postaci, dwustronna komunikacja, alarm, wysyłanie powiadomień i wiele innych. Kamera posiada slot na kartę pamięci do 128GB, która umożliwi zapis na około 10 dni nagrywania ciągłego. Kamera jest obsługiwana przez szybko zyskującą coraz większą popularność aplikację CamHiPRO, która dostępna jest za darmo i charakteryzuję się prostą i intuicyjną obsługą kamery. Kamera A5 doceniona głównie przez klientów do zastosowania w przydomowych monitoringach coraz częściej kupowana jest przez instalatorów, którzy doceniają jej funkcjonalność i prostotę w konfiguracji systemu.


4. Kamera IP Obrotowa WiFi PTZ 2MP FULL HD 4xZoom

Cena: 149.99 zł

Pod numerem 4 znajduje się Kamera Sieciowa ZINTRONIC IP AC04. Kamera obrotowa, która swoimi niewiekimi rozmiarami wpasowuję się w każde wnętrze nie burząc estetyki budynku. Kamera wyposażona w obudowę o klasie szczelności IP66. W kamerze zastosowano diody podczerwieni z doświetleniem od 15m. Nada się do zastosowania przydomowego ponieważ została wyposażona w slot na kartę SD do 128GB co umożliwi długi zapis nawet do 12 dni nagrania ciągłego. kamera AC04 posiada 2MP matrycę oraz solidny przetwornik obrazu, który gwarantuję rewelacyjną jakość. Kamera obsługiwana jest za pomocą prostej aplikacji ACESEE. Urządzenie posiada wiele wszechstronnych funkcji takich jak: detekcja ruchu, wysyłanie powiadomień, śledzenie postaci. Kamera AC04 świetnie się nada w lokalach usługowych, halach produkcyjnych oraz do monitoringu domowego.


5. Kamera Sieciowa ZINTRONIC B5 WiFi IP (2.8mm) 5MP IR 30M

Cena: 179.00 zł

Pod numerem 5 w naszym rankingu zajmuję Kamer Sieciowa IP B5 WiFi. Kamera wyposażona jest w matrycę 5MP oraz przetwornik obrazu K05. W kamerze zastosowano ogniskową 2.8mm o kącie widzenia 109°. Obsługiwana za pomocą znanej już od kilku lat aplikacji BitVision. Kamera B5 WiFi świetnie nadaje się do zastosowania z kartą pamięci jak i również z rejestratorami marki Zintronic. Kamera obsługuję kartę pamięci do 256GB co zapewni nam minimum 12 dni nagrywania ciągłego. Dodatkowo kamera została wyposażona w wejście AUDIO dzięki któremu możemy podłączyć mikrofon. B5 Wifi posiada wiele wszechstronnych funkcji takich jak: detekcja ruchu, wysyłanie powiadomień, tryb przeciwmgielny, maska prywatności, tryb korytarza. Kamerę wyróżnia również metalowa obudowa, klasa szczelności IP67 oraz 30m IR. B5 WiFi świetnie nadaje się do przydomowego monitoringu jak i również do lokali usługowych.

Ładowanie...