Jeden kabel

Sposoby podłączenia wielu kamer na jednym kablu(Zastosowanie zewnętrzne i dopuszkowe)

(Zastosowanie zewnętrzne i dopuszkowe)

1. Adapter PoE

Opis urządzenia: Adapter PoE pozwala nam zasilić i przesłać dane z dwóch kamer jednocześnie. Wymaga podłaczenia do dwóch postów PoE.

Opis podłaczenia: Adapter składa się z dwóch części, pierwszą część wpiamy w Switch PoE, drugą część podłaczamy do kamer. Adaptery można zastosować na zwykłym Switchu LAN/Routerze, jednak wtedy kamera będzie potrzebować osobne zasilanie DC12V. Uwaga! Niestety Adaptery PoE nie działają z Rejestratrami PoE.

2. Switch ATTE XPOE-3-11

Opis urzadzenia: Switch ATTE XPOE-3-11 pozawala zasilić oraz przesłać dane za pomocą jednego kabla internetowego do maksymalnie dwóch kamer. Do działania wymaga tylko jednego portu PoE w Switchu. Urzadzenie działa ze Switchami PoE oraz Rejestratorami PoE.

Opis podłaczenia: Za pomocą skrętki internetowej należy połączyć urządzenie do złącza LAN1+PoE IN i złacza PoE w switchu. W złącza LAN2+POE OUT oraz LAN3+POE OUT podłaczamy kamery przewodem internetowym.

3. Switch ATTE IPB-5-10-S4

Opis urzadzenia: Switch ATTE IPB-5-10-S4 pozawala przesłać dane do Routera za pomocą jednej skrętki, urzadzenie posiada 5 portów PoE oraz jeden port LAN. Pozwala na bezpośrednie podipięce do 5 kamer PoE. Switch jest w pełni hermetyczny co pozwala na montaż na zewnątrz. UWAGA! Urządzenie wymaga podłączenia się do zasilania 220V.

Opis podłaczenia: Za pomocą skrętki internetowej należy podłączyć urzadzenie do Routera i złącza LAN_6 na Switchu. Kamery należy podłączyć w wolne złącza PoE. Na koniec Switch należy podłączyć bezpośrednio pod zasilanie 220V.

4. Switch ATTE XPOE-4-10-HS

Opis urzadzenia: Switch ATTE XPOE-4-10-HS pozwala na podłaczenie do trzech kamer na jednym kablu internetowym. Do działania wymaga jedynie jednego portu PoE. Działa ze Switch’ami PoE oraz Rejestratorami PoE.

Opis podłaczenia: Za pomocą skrętki internetowej należy płaczyć źródło zasilania PoE ze złączem LAN_1+PoE_IN. Do pozostałych portów PoE należy podłaczyć kamery.

Na rynku isnieje wiele innych urządzeń pozwalających na podłączenie kamer na jednym przewodzie. Urządzenia wymienione powyżej znajdują się w naszej ofercie.

Ładowanie...