Zestawy monitoringu IP WiFi

Siatka Lista

16 produktów

Ustaw kierunek malejący
 1. Zestaw Monitoringu IP 5MP 4 kamery B5 DARK WiFi
  Okazja
 2. Zestaw Monitoringu IP WiFi 5 MP 4 kamery B5 DARK WiFi
  Okazja
 3. Zestaw Monitoringu IP 5 MP 4 kamery B5 WiFi
  Okazja
 4. Zestaw Monitoringu IP WiFi 5 MP 4 kamery B5 WiFi
  Okazja
 5. Zestaw monitoringu IP WiFi 5MP 4 kamery A5 BIAŁA router TP-Link
  Okazja
 6. Zestaw monitoringu IP WiFi 5MP 4 kamery A5 Czarne router TP-Link
  Okazja
 7. Zestaw Monitorignu IP WiFi 5MP - 4 kamery P5 router TP-Link
  Okazja
 8. Zestaw Monitorignu IP WiFi 5MP - 4 kamery P5 DARK router TP-Link
  Okazja
 9. Zestaw Monitoringu IP WiFi 5 MP 4 kamer 1x Kamera Obrotowa P5 Biała router TP-Link
  Okazja
 10. Zestaw Monitoringu IP WiFi 5 MP 4 kamery 1x Kamera Obrotowa P5 Czarna
  Okazja
 11. Zestaw Monitoringu IP WiFi 5 MP 4 kamer 1x Kamera Obrotowa P5 PRO router TP-Link
  Okazja
 12. Zestaw Monitoringu IP WiFi 5 MP 4 kamer DARK 1x Kamera Obrotowa P5 PRO DARK router TP-Link
  Okazja
 13. Zestaw Monitoringu IP WiFi 5MP 8 kamer 2x kamera Obrotowa P5 router TP-Link
  Okazja
 14. Zestaw Monitoringu IP WiFi 5MP 8 kamer 2x kamera Obrotowa P5 CZARNA router TP-Link
  Okazja
 15. Zestaw Monitoringu IP WiFi 5 MP 8 kamer 2X kamera obrotowa P5 PRO router TP-Link
  Okazja
 16. Zestaw Monitoringu IP WiFi 5 MP 8 kamer 2X kamera obrotowa P5 PRO DARK router TP-Link
  Okazja
Siatka Lista

16 produktów

Ustaw kierunek malejący

Zestawy IP WI-FI

Zestawy IP WI-FI pozwalają na stworzenie systemu monitorowania z wykorzystaniem sieci bezprzewodowej. Nie ma konieczności prowadzenia przewodu LAN do każdej kamery, wystarczy doprowadzić do nich zasilanie. Poza tym wszystkie podłączone są do wspólnego rejestratora. To idealne rozwiązanie w sytuacji, gdy prowadzenie kabla byłoby problematyczne. Ponadto z łatwością można dołączać do zestawu kolejne kamery.

Zalety zestawów IP WI-FI

Infrastruktura internetowa jest obecnie bardzo rozwinięta. Z sieci bezprzewodowych korzysta się zarówno w lokalach mieszkaniowych, jak i w biurach, zakładach pracy oraz lokalach usługowych. Z tego powodu system monitoringu wykorzystujący Wi-Fi można z łatwością zamontować we właściwie każdym miejscu. Urządzenia projektowane są tak, że można bez problemu znaleźć te dopasowane do wnętrz, jak i te, które sprawdzą się w warunkach zewnętrznych.

Zestawy IP WI-FI posiadają kamery, łączące się z rejestratorem, dzięki któremu obraz zapisywany jest na dysku o odpowiedniej pojemności. Łączenie za pomocą Wi-Fi ma tę zaletę, iż nie trzeba brać pod uwagę konieczności prowadzenia przewodów, co bywa problematyczne. To praktyczne rozwiązanie zwłaszcza w sytuacji, gdy do zestawu dołącza się kolejną kamerę, aby powiększyć obszar objęty monitoringiem.

Co znajduje się w zestawie IP WI-FI?

W zestawie znajdują się wszystkie elementy niezbędne do zamontowania i uruchomienia pełnego monitoringu. Są to kamery, rejestrator, dysk do zapisu oraz tabliczka informacyjna. Jak widać, nie ma konieczności doprowadzania przewodu transmitującego dane. Nie oznacza to jednak, że montaż kamer polega wyłącznie na umieszczeniu ich na ścianie. Jak każdy sprzęt tego typu, muszą być one zasilane energią elektryczną. Trzeba zatem podłączyć je do sieci.

Łatwość montażu zestawów IP WI-Fi

Ze względu na łatwość użytkowania oraz możliwość ograniczenia prac podczas montażu kamery IP WI-FI są często montowane we wnętrzach pomieszczeń, w których właściciele chcą jak najbardziej ograniczyć ilość prac związanych z montażem. Sygnał z kamer jest przesyłany za pomocą WI-FI, więc jedyne, co trzeba zrobić podczas, to podłączenie ich do sieci elektrycznej.

Plusów jest tu kilka. Nie trzeba kuć ścian, a co za tym idzie – brudzić otoczenia i narażać się na koszty związane z wykańczaniem pracy. Kolejną zaletą jest tempo pracy. Cały proces można przeprowadzić w ciągu jednego dnia, a na koniec podłączyć kamery tak, że wszystko będzie gotowe do użytkowania. Jest to istotne nie tylko w domach, w których wnętrze może być już wykończone. Sprawdza się także w firmach, gdzie nie trzeba dezorganizować pracy w biurze czy pomieszczeniach zakładowych. Wokół zakładania kamer nie robi się również wtedy zbyt wiele niepotrzebnego zamętu.

Czy kamery WI-FI to dobry pomysł?

Możemy od razu odpowiedzieć – oczywiście, że tak. Żyjemy w czasach, gdy WI-FI w domu lub biurze jest już czymś oczywistym, a wykorzystywane jest nie tylko w celu surfowania po Internecie. Działanie wielu urządzeń elektronicznych opiera się właśnie na tego typu przesyłaniu danych. Podobnie jest z monitoringiem IP WI-FI, który korzysta z sieci bezprzewodowej, by transmitować obraz do rejestratora.

Zaletą takiego rozwiązania jest też swoboda i łatwość powiększania go o kolejne kamery. W zestawach, które posiadamy na Zintronic.pl, znajdują się różnego typu modele. W ramach jednego kompletu łączymy klasyczne obiektywy oraz te ruchome, co pozwala na jak najbardziej dokładne monitorowanie otoczenia. W zależności od możliwości urządzeń, które wchodzą w skład zestawu, można dołączać kolejne kamery, dzięki czemu uzyskuje się swobodę w powiększaniu obszaru monitorowanego. Wykorzystuje się to w wielu miejscach – zarówno w domu, gdy chcemy podłączyć pod sieć monitorującą kolejne pomieszczenie lub obszar wokół budynków, jak i w zakładzie pracy. To zadanie, z którym poradzi sobie nawet laik. Ważne jest tylko, by sięgnąć po kamerę, która będzie kompatybilna z pozostałymi urządzeniami. W razie niejasności po poradę można zwrócić się do konsultanta naszego sklepu.