Skontaktuj się z nami

Napisz do nas
Zostaw nam wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.
Proszę wpisać litery i cyfry poniżej
Wpadnij
ul. K. Modzelewskiego 2
15-535 Białystok

Najczesciej zadawane pytania

Jakie są godziny pracy Państwa firmy?

Pracujemy od Poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:30. Poza tymi godzinami możecie się Państwo się z nami skontaktować pisząc do nas na email: [email protected]

Jak mam złożyć reklamację na zakupiony sprzęt?

Aby złożyć reklamację należy wypełnić Formularz Reklamacyjny znajdujący się na naszej stronie www. Po wypełnieniu formularza otrzymacie Państwo numer RMA z informacją gdzie należy odesłać produkt. W razie jakichkolwiek nie jasności dział techniczny skontaktuje się z Państwem.

Zakupiłem kilka kamer i w zamówieniu nie podałem numeru NIP. Czy możecie Państwo wystawić mi fakturę do tego paragonu?

Od 01.01.2020 roku obowiązują nowe przepisy dotyczące wystawiania faktur do paragonu. Zgodnie z art. 106b ust. 5 znowelizowanej ustawy o VAT, kiedy dokonujemy sprzedaży na rzecz podmiotu prowadzącego działalność (tzw. B2B), istnieje możliwość wystawienia faktury do paragonu wyłącznie w sytuacji, gdy na paragonie dokumentującym sprzedaż został zamieszczony NIP nabywcy. W związku z powyższym jeśli podczas składania zamówienia nie podaliście Państwo numeru NIP na jaki ma zostać wystawiona faktura i został wystawiony paragon fiskalny na dane zamówienie nie mamy prawa wystawić faktury do tego zamówienia.

Skąd mogę pobrać oprogramowanie na komputer do zakupionego u Państwa sprzętu?

Aktualne oprogramowanie można znaleźć na naszej stronie w zakładce Wsparcie Instalacyjne. Następnie należy wyprać wybrać odpowiedni rodzaj urządzenia i pobrać to co nas interesuje.

Na jakiej odległości od routera mogę zawiesić kamerę WIFI?

Zasięg kamery wifi zależy od ilości przeszkód (ścian) między kamerą a routerem. Może jednak też na ten zasięg wpływać istnienie innych sieci w okolicy, jak również to czy nasz dach jest z elementów blacho podobnych, które mogą zakłócać przeszył danych. Każde miejsce montażu jest inne i należy przed zakupem kamery sprawdzić czy istniejąca infrastruktura wifi jest wystarczająca do montażu kamery, którą wybraliśmy. Zachęcamy do zapoznania się z artykułem Kamery WiFi - Co trzeba wiedzieć? Od czego zacząć?, w którym szczegółowo opisujemy jak sprawdzić czy w przewidzianym przez nas miejscu montażu jest wystarczający zasięg wifi.