Rejestratory IP WiFi

Krata Lista

3 Pozycje

Ustaw kierunek malejący
  1. REJESTRATOR DS-7108NI-K1/W/M Wi-Fi, 8KAN Hikvision
    Okazja
    REJESTRATOR DS-7108NI-K1/W/M Wi-Fi, 8KAN Hikvision
    Specjalna cena 521,00 zł Normalna cena 759,00 zł
  2. Rejestrator Sieciowy NVR IP WIFI ZINTRONIC 9 kanałów
  3. REJESTRATOR SIECIOWY WiFI IP APTI-RF08/N0901-S3 5MP 9 KANAŁOWY
Krata Lista

3 Pozycje

Ustaw kierunek malejący

Rejestratory WI-FI

Rejestratory WI-FI podłączane są do sieci monitoringu przy wykorzystaniu sieci bezprzewodowej. Transmisja wideo z kamer do rejestratora odbywa się zatem bez konieczności prowadzenia kabla sieciowego. W tego typu zestawach z łatwością można podłączać kolejne kamery, jeżeli zaistnieje taka potrzeba.

 

Zalety rejestratorów WI-FI

Konfiguracja urządzeń tego tupu jest bardzo prosta i nie wymaga posiadania profesjonalnych umiejętności. Montaż można przeprowadzić samodzielnie, tym bardziej, że kamery również nie wymagają doprowadzania kabla sieciowego.

Wybierając rejestrator WI-FI należy zwrócić uwagę, ile kamer jest w stanie obsługiwać. Od tego będzie zależeć, czy w przyszłości swobodnie podłączymy do niego kolejną, jeżeli będzie taka potrzeba. Do użytku domowego wystarczyć może urządzenie obsługujące do 4 kamer. Przy nieco bardziej rozbudowanych systemach może to być np. 8 urządzeń działających bezprzewodowo.

Standardowo istotna jest kompresja obrazu, dzięki której zapisane dane nie będą zajmowały zbyt wiele miejsca na dysku. Najlepsza będzie h.264 oraz h.265. Dla wielu Klientów niezwykle ważny jest elastyczny dostęp do obrazu rejestrowanego z kamer. Jest on widoczny nie tylko na komputerze, ale także na urządzeniach mobilnych, jak telefon lub tablet. Pozwala to na swobodne kontrolowanie tego, co dzieje się w gospodarstwie domowym, firmie czy w lokalu użytkowym. Wiele osób korzysta z takiego rozwiązania, aby również np. obserwować zwierzaki pozostawione w domu lub na podwórku.