Kamery Full-Color

Ładowanie...
Zobacz jako Siatka Lista

2 produkty

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Kamery Full-Color – Monitoring w kolorze całą dobę

Kamery z serii Full Color zachwycą nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Są w stanie rejestrować intensywne barwy na nagraniach, nawet w ciemności, co pozwala na efektywne monitorowanie 24/7. Kamery Full Color, które znajdują się w naszej ofercie, to urządzenia, które łączą w sobie wyjątkową staranność wykonania oraz nowoczesne podzespoły, gwarantujące doskonałą pracę sprzętu.

Inteligentne funkcje

Kamery Full Color współpracują również z innowacyjnymi funkcjami sztucznej inteligencji. Nowoczesne parametry pozwalają dostrzec detale, w przypadku bardzo słabego oświetlenia, dzięki czemu obraz jest zdecydowanie jaśniejszy niż w standardowych kamerach. Funkcjonalność kamery sprawia, że monitoring jest możliwy zarówno w dzień jak i w nocy, bez straty na jakości obrazu. Odpowiednio jaśniejszy obraz umożliwia wychwycenie szczegółów, których nie są w stanie uchwycić standardowe kamery. Niektóre z kamer Full Color zostały wyposażone również w aktywne odstraszanie audio-wizualne, co oznacza, że kamera za pomocą migającego czerwonego i niebieskiego światła oraz dźwięku syreny ostrzega przed wkroczeniem na nasz teren. Innowacyjne i zaawansowane technologie, w które wyposażone zostały urządzenia, gwarantują najwyższą jakość ich pracy. Co sprawia, że sprawdzą się one nie tylko w przypadku domowego monitoringu, ale również posłużą w bardziej specjalistycznych kwestiach jak np. pomoc policji w ustaleniu sprawcy.

Gdzie sprawdzą się nowoczesne kamery Full Color?

Nowoczesne kamery Full Color idealnie sprawdzą się w niemal każdym miejscu, gdzie tylko potrzebne jest zwiększenie poziomu bezpieczeństwa, a słabe oświetlenie nie pozwala na dostrzeżenie szczegółów. Skutecznie wychwytują kolorystykę otoczenia, czy to ludzi, pojazdów czy detali miejsc. Są idealnym wyborem do ciemnych uliczek, parków czy domostw, w których mamy problem z dobrym oświetleniem. Kamera Full Color dzięki niskiej przysłonie oraz obecności ciepłego światła LED ukazuje nam szczegóły, których nie zobaczymy w przypadku standardowych kamer. Nowoczesny sprzęt można z łatwością połączyć także z komputerem, tabletem czy telefonem, otrzymując w ten sposób stały dostęp do obrazu z kamer. Parując kamerę ze smartfonem, możemy na bieżąco sprawdzać, co dzieje się na naszej posesji, nawet podczas pobytu w pracy, jak i wakacyjnego wyjazdu. Wśród dostępnych modeli znaleźć można zarówno kamery zróżnicowane pod kątem poszczególnych parametrów technicznych, jak również wyglądu i gabarytów. Dzięki temu każdy bez trudu znajdzie i wybierze odpowiedni sprzęt dopasowany do jego potrzeb i oczekiwań.