Zestawy monitoringu

Siatka Lista

Produkty 1-24 z 25

Ustaw kierunek malejący
 1. Zestaw Monitoringu IP 5MP 4 kamery B5 DARK WiFi
  Okazja
 2. Zestaw Monitoringu IP WiFi 5 MP 4 kamery B5 DARK WiFi
  Okazja
 3. Zestaw Monitoringu IP 5 MP 4 kamery B5 WiFi
  Okazja
 4. Zestaw Monitoringu IP WiFi 5 MP 4 kamery B5 WiFi
  Okazja
 5. Zestaw monitoringu IP WiFi 5MP 4 kamery A5 BIAŁA router TP-Link
  Okazja
 6. Zestaw monitoringu IP WiFi 5MP 4 kamery A5 Czarne router TP-Link
  Okazja
 7. Zestaw Monitorignu IP WiFi 5MP - 4 kamery P5 router TP-Link
  Okazja
 8. Zestaw Monitorignu IP WiFi 5MP - 4 kamery P5 DARK router TP-Link
  Okazja
 9. Zestaw Monitoringu IP WiFi 5 MP 4 kamer 1x Kamera Obrotowa P5 Biała router TP-Link
  Okazja
 10. Zestaw Monitoringu IP WiFi 5 MP 4 kamery 1x Kamera Obrotowa P5 Czarna
  Okazja
 11. Zestaw Monitoringu IP WiFi 5 MP 4 kamer 1x Kamera Obrotowa P5 PRO router TP-Link
  Okazja
 12. Zestaw Monitoringu IP WiFi 5 MP 4 kamer DARK 1x Kamera Obrotowa P5 PRO DARK router TP-Link
  Okazja
 13. Zestaw Monitoringu IP WiFi 5MP 8 kamer 2x kamera Obrotowa P5 router TP-Link
  Okazja
 14. Zestaw Monitoringu IP WiFi 5MP 8 kamer 2x kamera Obrotowa P5 CZARNA router TP-Link
  Okazja
 15. Zestaw Monitoringu IP WiFi 5 MP 8 kamer 2X kamera obrotowa P5 PRO router TP-Link
  Okazja
 16. Zestaw Monitoringu IP WiFi 5 MP 8 kamer 2X kamera obrotowa P5 PRO DARK router TP-Link
  Okazja
 17. Zestaw Monitoringu IP POE 8MP 4 kamery D8 Ultimate IR20 IP67
  Okazja
 18. Zestaw Monitoringu IP 5MP 4 Kamery B5 Light
  Okazja
 19. Zestaw Monitoringu IP 5MP 8 kamer B5 Light IR 20M IP67
  Okazja
 20. Zestaw Monitoringu IP 5MP 16 kamer B5 Light IR 20M IP67
  Okazja
 21. Zestaw Monitoringu IP POE 5MP 4 kamery B5
  Okazja
  Zestaw Monitoringu IP POE 5MP 4 kamery B5

  Cena już od 1 519,00 zł

 22. Zestaw Monitoringu IP POE 5MP 4 kamery B5 switch 8XPOE
  Okazja
 23. Zestaw Monitoringu IP POE 5MP 4 Kamery 5MP
  Okazja
 24. Zestaw Monitoringu IP POE 5MP 4 kamery 5MPx 5xZoom Optyczny
  Okazja
Siatka Lista

Produkty 1-24 z 25

Ustaw kierunek malejący

Zestaw monitoringu

Sięgając po zestaw monitoringu IP, otrzymujesz wszystkie niezbędne elementy do montażu i prowadzenia monitoringu. Są one przeznaczone do domów mieszkalnych, obiektów handlowych, lokali usługowych bądź też przemysłowych. W zależności od wybranego modelu mogą być wykorzystane wewnątrz budynków oraz na zewnątrz. Monitoring pozwala na szybką reakcję w sytuacji potencjalnego włamania oraz sam w sobie zniechęca potencjalnych intruzów do działania.

W zestawie może znajdować się nawet kilkanaście kamer, jednak w naszej ofercie są to zazwyczaj cztery lub 8 kamer z możliwością powiększenia zestawu o kolejne.

Co znajduje się w zestawie monitoringu?

Aby zestaw mógł spełniać swoją funkcję, w zestawie powinny znajdować się podstawowe urządzenia: kamery, rejestrator sieciowy, dysk twardy, tablica informująca o tym, że obiekt jest monitorowany. W przypadku urządzeń, które nie korzystają z połączenia Wi-Fi, niezbędny jest również kabel sieciowy LAN lub skrętka z kompletem wtyków.

Można zauważyć, że zestawy różnią się między sobą cenami. Wpływa na to wiele czynników, wśród nich można podać:

 • rozdzielczość obrazu,
 • kąt widzenia kamery,
 • rejestracja dźwięku,
 • klasa szczelności,
 • ogniskowa obiektywu,
 • funkcje smart (wykrywanie zgromadzeń, przekroczenie linii, rozpoznanie wtargnięcia),
 • widzenie w nocy w podczerwieni.

Sięgając po konkretny zestaw, warto najpierw przeanalizować potrzeby i wybrać produkt, który na nie odpowiada. Zestawy monitoringu IP PoE oraz Wi-Fi posiadają swoje wady i zalety, które należy przeanalizować przed zakupem. Zarówno jedne, jak i drugie mogą być przystosowane do użytku zewnętrznego oraz wewnętrznego.

Praktyczne funkcje kompletów do monitoringu

Zestawy monitoringu IP pozwalają na bieżące podglądanie obrazu z kamer za pomocą aplikacji na telefonie. Dzięki temu można mieć bieżącą kontrolę nad tym, co dzieje się w domu, firmie czy innym istotnym miejscu. Możliwość podłączenia do zestawu nawet kilkunastu kamer sprawia, że pod ich czujnym okiem znajduje się każdy istotny fragment posesji. Daje to możliwość bardzo precyzyjnego nakierowania wszystkich kamer nie tylko na najbardziej newralgiczne obszary, ale też te ogólne, które w innym wypadku mogłyby się znaleźć poza rejonem objętym monitoringiem.

Zestaw monitoringu - zalety

Z pewnością sięgając po komplet urządzeń do monitoringu, zauważy się wiele korzyści. Pierwszą z nich, w większości przypadków, jest łatwość montażu. Można pominąć cały proces dobierania poszczególnych elementów i urządzeń oraz ryzykowania, że któreś z nich nie będą do siebie pasować. W każdym komplecie znajdują się właśnie te, które w przypadku danego systemu powinny zostać użyte. Dzięki temu podczas montażu można już zająć się wyłącznie tym, co w danej chwili istotne, czyli odpowiednim rozmieszczeniem oraz przymocowaniem kamer do ścian. W zależności od wybranego systemu konieczne będzie położenie przewodów do łączenia z siecią bądź nie. To, co na pewno trzeba uwzględnić, to podłączenie do zasilania.

Kolejną zaletą kompletnych zestawów do monitoringu jest to, że są one różnej wielkości. W zintronic.pl znajdziesz zarówno niewielkie komplety, jak i takie, w ramach których uwzględniona została większa ilość kamer – łącznie do kilkunastu. Pozwala to na wybór takiej opcji, która będzie w każdym przypadku najbardziej optymalna. W monitoringu istotne jest skierowanie kamery w najbardziej istotne miejsca. Nie ma jednak sensu umieszczania zbyt dużej ich ilości, gdyż wpłynie to na estetykę wnętrza lub otoczenia zewnętrznego, a niekoniecznie podniesie poziom bezpieczeństwa.

To, na co wiele osób zwraca uwagę oraz poszukuje w zestawach do monitoringu, jest obecność różnych typów kamer. Dzięki temu można jak najlepiej wykorzystać możliwości monitorowania otoczenia. Zazwyczaj znajdziemy połączenie klasycznych kamer z modelem obrotowym. To rozwiązanie pozwala na dynamiczne śledzenie obiektów i podążanie za nimi, co jest wykorzystywane w sytuacjach, gdy monitoring znajduje się pod czujnym okiem operatora, który wychwytuje zaistnienie podejrzanych sytuacji lub istotnych z punktu widzenia właściciela. Warto pamiętać, że również w późniejszym czasie do zestawu można dołączyć kolejne kamery. Przed zakupem należy jednak sprawdzić, ile maksymalnie można podłączyć do urządzeń sterujących.

Monitoringu w domu i w pracy

Zestawy do monitoringu wykorzystywane są w różnorodnych miejscach. Mogą być umieszczone wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Również pod tym dokonuje się wyboru właściwych urządzeń. Jeżeli mają być wykorzystywane na zewnątrz, powinny być zabezpieczone przeciwko wilgoci, ale też pyłowi czy skrajnym temperaturom. Przed wewnętrznymi nie stawia się takich wymagań. Tutaj jednak zwraca się uwagę na to, by kamery były możliwie jak najbardziej estetyczne i nie psuły swoją obecnością wyglądu wnętrza. Nie trzeba udawać, że ich nie ma, jednak nie muszą stawać się najbardziej istotnym elementem aranżacji.