Kamery solarne

Ładowanie...
Zobacz jako Siatka Lista

2 produkty

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Zestawy solarne – bezprzewodowe i przyjazne środowisku

Zestawy solarne dostępne w naszym asortymencie to wysokiej jakości sprzęt do monitoringu, który zapewnia zwiększenie poziomu bezpieczeństwa w miejscach, w których mamy problem z dostępem do Internetu. Zestaw wyróżnia wysoka jakość wykonania, dzięki czemu jest niezawodny i bezpieczny. Zestawy solarne nie wymagają dodatkowego podłączenia do zasilania, panel słoneczny ładuje akumulator. Panele solarne są przyjazne środowisku, to doskonały sposób na życie zgodnie z filozofią zero waste.

Nowoczesny design i trwałość

Kamery solarne to urządzenia, które łączą w sobie wyjątkową staranność wykonania oraz wysokiej jakości podzespoły, gwarantujące nienaganną pracę sprzętu. Solidna obudowa, wykonana jest z wysokiej klasy metalu oraz tworzywa skutecznie chroni elementy wewnętrzne przed uszkodzeniami. Mocna i wyjątkowo odporna obudowa pozwala na montowanie oraz użytkowanie kamery zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Panel solarny

Panel solarny ładuje akumulator za pomocą energii słonecznej, a regulator zawarty w zestawie zapewnia stabilne zasilanie akumulatora oraz zapobiega nadmiernemu rozładowaniu się akumulatora. Cały ten system nie wymaga użycia dodatkowego zasilania. Taki zestaw rozwiązuje problem w miejscach, gdzie nie ma dostępu do stałego łącza internetowego.

Obserwacja przez całą dobę

Z naszymi kamerami GSM będziesz czuł się bezpieczne, nowoczesne urządzenia pozwalają na monitorowanie otoczenia domu, firmy, produkcji czy wnętrza sklepu. Obecność podczerwieni w kamerach GSM sprawia, że możemy prowadzić obserwację również w nocy.

Gdzie sprawdzą się zestawy solarne?

Doskonałej jakości zestawy solarne idealnie sprawdzą się w niemal każdym miejscu, gdzie nie ma dostępu do stałego łącza internetowego, a potrzebny jest monitoring. Są idealnym wyborem na działkę, plac budowy czy domek letniskowy, gdzie skutecznie zabezpieczą posesję przed niepożądanymi wizytami oraz ewentualną kradzieżą. Dobrze sprawdzą się także w budynkach i pomieszczeniach firmowych, zarówno biurach, jak również w magazynach czy na polach.

Dlaczego warto wybrać nasze zestawy solarne?

Za wszystkimi zestawami solarnymi dostępnymi w naszym sklepie idzie w parze wysoka jakość oraz ładny design. Innowacyjny system sprawdza się w miejscach, gdzie nie sprawdzają się klasyczne kamery. Ponadto ich instalacja nie sprawi problemu osobie, która nie ma doświadczenia w podłączeniach sprzętu do monitoringu. Zestawy solarne  można z łatwością połączyć z komputerem czy telefonem, otrzymując w ten sposób stały dostęp do obrazu z kamer. Parując kamerę GSM ze smartfonem, możemy na bieżąco sprawdzać, co dzieje się na naszej posesji, nawet podczas pobytu w pracy, jak i wyjazdu. Wśród naszych zestawów każdy znajdzie zestaw, który będzie odpowiadał wyglądem jak również potrzebom technicznym, a także będzie się mieścił w naszych ramach finansowych.