Rejestratory IP PoE

Krata Lista

6 Pozycje

Ustaw kierunek malejący
Krata Lista

6 Pozycje

Ustaw kierunek malejący

Rejestratory IP POE

Rejestratory IP z wbudowanym switchem POE współpracują z kamerami, które są podłączone do systemu monitoringu za pomocą kabla sieciowego. Dzięki temu urządzeniu możliwy jest nie tylko podgląd obrazu z kamery, ale również jego zapis. Jeżeli zatem zajdzie taka potrzeba, istnieje szansa powrotu do niego i ponownego przyjrzenia się temu, co zostało zarejestrowane na nagraniu.

 

Rejestratory IP POE – parametry

Kupując urządzenie tego typu, należy je dopasować do pozostałych elementów systemu monitoringu oraz wybrać takie, które będzie dopowiadało indywidualnym potrzebom. Rejestrator, który posiada wbudowany switch POE nie będzie musiał być w niego dodatkowo wyposażony. W ten sposób z łatwością podłączymy do niego kamery IP POE.

Ważna jest również kompresja zapisu danych. Dzięki niej na dysku zapisana zostanie dużo większa ilość obrazu zarejestrowanego przez kamery. Stosowana jest przede wszystkim kompresja wideo h.264 oraz H.265. Poza tym, należy zwrócić uwagę na wyjście wideo, najczęściej HDMI oraz VGA.

Rejestratory IP POE posiadają wyjścia na określoną ilość kamer. Sięgając po urządzenie, należy zatem zwrócić uwagę, czy jest dopasowane do indywidualnych potrzeb. Może posiadać wyjście na 4 kamery, ale bardziej zaawansowane rejestratory IP POE mogą mieć wyjście nawet na 16 kamer. Pozwala to na stworzenie rozbudowanego systemu monitoringu z wykorzystaniem kamer IP POE.

W zintronic.pl zapewniliśmy wybór różnorodnych urządzeń o szerokich widełkach cenowych, o atrakcyjnym stosunku jakości do ceny.