Kilka słów o ZINTRONIC

Ładowanie...

     

Zajmujemy się dostarczaniem rozwiązań do elektroniki przemysłowej. W naszej ofercie znajdziecie Państwo  kamery IP, Rejestratory IP, Routery, switche oraz akcesoria potrzebne do skompletowania idealnego zestawu monitoringu. Systemy alarmowe czy wideomofonowe nie są dla nas obce. Nieustannie pracujemy nad rozszerzaniem naszej oferty. Współpracujemy tylko i wyłącznie z producentami i autoryzowanymi dystrybutorami. Nasze produkty pochodzą od sprawdzonych dostawców i objęte są gwarancją producenta. Każdy z naszych produktów posiada minimum 2 letnią gwarancję, otrzymujesz także pomoc techniczną od naszych specjalistów.

Nasz zespół składa się z profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży CCTV.

 

Dział sprzedaży zajmuje się kompleksową obsługą klientów od zdiagnozowania potrzeb po wybór idealnego rozwiązania. Nie zależy nam na sprzedawaniu czegokolwiek, komukolwiek. Zależy nam na tym aby nasi klienci otrzymali produkty, które sprawdzą się w ich domu czy firmie. Zależy nam na tym aby nasi klienci kupowali świadomie produkty. Zawsze służymy radą i chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania dotyczące oferowanego przez nas sprzętu.

Dział techniczny posiada kompleksową wiedzę z zakresu montażu oraz konfiguracji urządzeń do monitoringu. Dzięki temu nasi specjaliści zawsze wiedzą na co zwrócić uwagę przy testowaniu nowych rozwiązań. Bardzo intensywnie współpracujemy z producentami jeśli chodzi o funkcjonalność, estetykę i praktyczność oferowanych urządzeń. Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów dlatego staramy się testować wszystkie aktualizacje  oprogramowania, zanim przekażemy je naszym klientom.

Dział Serwisu i zwrotów dokłada wszelkich starań aby reklamowany produkt jak najszybciej wrócił do klienta. Naprawiamy reklamowane urządzenia maksymalnie w ciągu 14 dni roboczych. Nasze statystyki jednak pokazują,  iż 90% reklamacji rozpatrujemy poniżej 5 dni roboczych. Udaje się nam to dzięki własnemu Serwisowi produktów marki ZINTRONIC.  Jeśli zwracacie Państwo produkt to dokładamy wszelkich starań aby pieniądze dotarły do Państwa jak najszybciej.

 

Pracownicy naszego Magazynu nie tylko dokładają wszelkich starań aby wszystkie zamówione przez Państwa produkty trafiły do odpowiedniego kartonu. Przede wszystkim nasze paczki pakujemy w taki sposób aby przetrwały podróż do Państwa. Doświadczenie i stosowanie odpowiednich materiałów do pakowania sprawiło, iż nasze paczki przeżyły różne przygody takie jak rzut przez płot, nocowanie pod krzakiem czy prysznic przez dziurę w dachu samochodu kuriera i w każdym z tych przypadków bez najmniejszego szwanku dotarły do Państwa.