Kilka słów o ZINTRONIC

Ładowanie...

Poznaj Zintronic

Zintronic to marka, w której znajdziesz wszystko, aby zadbać o bezpieczeństwo domu, mieszkania oraz firmy.

Odkryj profesjonalne produkty, odbierz wsparcie przy konfiguracji oraz montażu i ciesz się doskonałym poziomem ochrony – dokładnie tam, gdzie jej potrzebujesz.


Ponad 8 lat doświadczenia

Przez ten czas udzieliliśmy fachowego wsparcia tysiącom klientów z całego kraju.

Bogata oferta produktowa

Setki kamer, rejestratorów, zestawów, systemów, akcesoriów i wiele innych

Kompleksowe usługi

Transport, instalacja, uruchomienie i szkolenie w jednym

Doskonała jakości

Współpracujemy wyłącznie z producentami i autoryzowanymi dystrybutorami

Zajmujemy się dostarczaniem rozwiązań do elektroniki

Każdego dnia 4 działy, w których zatrudniamy kilkunatu specjalistów pracują po to, aby dostarczać sprawdzone produkty oraz zapewniać ich nieprzerwane i skuteczne działanie - klientom z całej Polski. W naszej ofercie znajdziesz kamery i rejestratory IP, routery, switche oraz akcesoria potrzebne do skompletowania idealnego zestawu monitoringu. Systemy alarmowe czy wideodomofonowe również nie są nam obce. Nieustannie pracujemy nad rozszerzaniem naszej oferty. Współpracujemy tylko i wyłącznie z producentami i autoryzowanymi dystrybutorami. Nasze produkty pochodzą od sprawdzonych dostawców i objęte są gwarancją producenta. Każdy z naszych produktów posiada minimum 2-letnią gwarancję, otrzymujesz także pomoc techniczną od naszych specjalistów.

Poznaj nasze działy

Dział sprzedaży

Grupa doświadczonych doradców dba o to, aby każdy klient otrzymał dokładnie to, na czym mu zależy.

Zależy nam na tym, aby nasi klienci kupowali świadomie. Właśnie dlatego zawsze służymy fachową radą i chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania.

Dział techniczny

Zespół profesjonalnych techników kontroluje, aby każdy produkt w naszej ofercie był trwały, funkcjonalny i spełniał oczekiwania klientów.

Regularnie testujemy nowe rozwiązania. Intensywnie współpracujemy z producentami - pracując zarówno nad użytecznością, designem, jak i działaniem poszczególnych urządzeń.

Dział serwisu

Specjaliści z tego obszaru pracują na pełnych obrotach, aby reklamowane produkt jak najszybciej wróciły do klienta.

Naprawiamy urządzenia maksymalnie w ciągu 14 dni roboczych. Jednak nasze statystyki jednak pokazują, że 90% reklamacji rozpatrujemy poniżej 5 dni roboczych.

Dział magazynowy

Magazynierzy dokładają wszelkich starań, aby wszystkie zamówione produkty trafiły szybko i bezpiecznie – prosto do rąk naszych klientów.

Wykorzystujemy bogate doświadczenie oraz odpowiednie materiały do pakowania, aby każda przesyłka docierała do odbiorcy – i to bez najmniejszego szwanku.

Dlaczego my?

Wszystko w 1 miejscu

Bogaty wybór urządzeń do monitoringu, usługi konfiguracji i montażu, a nawet fachowy serwis pogwarancyjny.

Wysokie kompetencje

Uzyskaliśmy Certyfikat ISO i 9001:2015-10 w zakresie "Sprzedaż i serwis rozwiązań do elektroniki przemysłowej", który potwierdza wysoką jakość naszej codziennej pracy.

Partnerskie podejście

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji każdego dnia (od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 – 16:00).

Możesz zadzwonić, napisać lub odwiedzić nas osobiście, a chętnie udzielimy Ci niezbędnego wsparcia.

     

Zajmujemy się dostarczaniem rozwiązań do elektroniki przemysłowej. W naszej ofercie znajdziecie Państwo  kamery IP, Rejestratory IP, Routery, switche oraz akcesoria potrzebne do skompletowania idealnego zestawu monitoringu. Systemy alarmowe czy wideomofonowe nie są dla nas obce. Nieustannie pracujemy nad rozszerzaniem naszej oferty. Współpracujemy tylko i wyłącznie z producentami i autoryzowanymi dystrybutorami. Nasze produkty pochodzą od sprawdzonych dostawców i objęte są gwarancją producenta. Każdy z naszych produktów posiada minimum 2 letnią gwarancję, otrzymujesz także pomoc techniczną od naszych specjalistów.

Nasz zespół składa się z profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży CCTV.

 

Dział sprzedaży zajmuje się kompleksową obsługą klientów od zdiagnozowania potrzeb po wybór idealnego rozwiązania. Nie zależy nam na sprzedawaniu czegokolwiek, komukolwiek. Zależy nam na tym aby nasi klienci otrzymali produkty, które sprawdzą się w ich domu czy firmie. Zależy nam na tym aby nasi klienci kupowali świadomie produkty. Zawsze służymy radą i chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania dotyczące oferowanego przez nas sprzętu.

Dział techniczny posiada kompleksową wiedzę z zakresu montażu oraz konfiguracji urządzeń do monitoringu. Dzięki temu nasi specjaliści zawsze wiedzą na co zwrócić uwagę przy testowaniu nowych rozwiązań. Bardzo intensywnie współpracujemy z producentami jeśli chodzi o funkcjonalność, estetykę i praktyczność oferowanych urządzeń. Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów dlatego staramy się testować wszystkie aktualizacje  oprogramowania, zanim przekażemy je naszym klientom.

Dział Serwisu i zwrotów dokłada wszelkich starań aby reklamowany produkt jak najszybciej wrócił do klienta. Naprawiamy reklamowane urządzenia maksymalnie w ciągu 14 dni roboczych. Nasze statystyki jednak pokazują,  iż 90% reklamacji rozpatrujemy poniżej 5 dni roboczych. Udaje się nam to dzięki własnemu Serwisowi produktów marki ZINTRONIC.  Jeśli zwracacie Państwo produkt to dokładamy wszelkich starań aby pieniądze dotarły do Państwa jak najszybciej.

 

Pracownicy naszego Magazynu nie tylko dokładają wszelkich starań aby wszystkie zamówione przez Państwa produkty trafiły do odpowiedniego kartonu. Przede wszystkim nasze paczki pakujemy w taki sposób aby przetrwały podróż do Państwa. Doświadczenie i stosowanie odpowiednich materiałów do pakowania sprawiło, iż nasze paczki przeżyły różne przygody takie jak rzut przez płot, nocowanie pod krzakiem czy prysznic przez dziurę w dachu samochodu kuriera i w każdym z tych przypadków bez najmniejszego szwanku dotarły do Państwa.  

Miło nam poinformować,  iż w dniu  05.12.2022r uzyskaliśmy Certyfikat ISO i 9001:2015-10 w zakresie "Sprzedaż i serwis rozwiązań do elektroniki przemysłowej". W związku z powyższym wysoka jakość naszej codziennej pracy została potwierdzona. Od teraz wiemy, że nasza codzienna praca ma znaczenie i widzimy to w zadowoleniu naszych klientów.