Kilka słów o ZINTRONIC

 
 

Zajmujemy się dostarczaniem rozwiązań do elektroniki przemysłowej. W naszej ofercie znajdziecie Państwo  kamery IP, Rejestratory IP, Routery, switche oraz akcesoria potrzebne do skompletowania idealnego zestawu monitoringu.

Współpracujemy tylko i wyłącznie z producentami i autoryzowanymi dystrybutorami. Nasze produkty pochodzą od sprawdzonych dostawców i objęte są gwarancją producenta. Każdy z naszych produktów posiada minimum 2 letnią gwarancję, otrzymujesz także pomoc techniczną od naszych specjalistów.

Nasz zespół składa się z profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży CCTV. Dział sprzedaży zajmuje się kompleksową obsługą klientów od zdiagnozowania potrzeb po wybór idealnego rozwiązania.
Dział techniczny posiada kompleksową wiedzę z zakresu montażu oraz konfiguracji urządzeń do monitoringu.

This is default alt image
 

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie wyboru odpowiednich rozwiązań nie wahaj się i skontaktuj się z nami. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia, które zdobyliśmy oferując produkty do monitoringu na rynku angielskim i polskim.

 

Warto nam zaufać

 
 

KONKURENCYJNE CENY

 

Do naszej oferty wprowadzamy jedynie produkty
o sprawdzonej jakości. Pomagamy naszym klientom w doborze akcesoriów.

 

KLIENT NA 1 MIEJSCU

 

Naszym celem jest szybkie dostarczenie produktu, który spełnia oczekiwania klienta. Stawiamy nacisk na to, aby każda transakcja zakończyła
się uśmiechem zadowolonego odbiorcy.

 

WSPARCIE TECHNICZE

 

Dokonując zakupu w naszym sklepie, możecie Państwo liczyć na profesjonalne wsparcie podczas doboru, a następnie instalacji zakupionego systemu monitoringu.

 

JUŻ TERAZ SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ!