Formy płatności

Ładowanie...

Dla wygody klientów naszego sklepu oferujemy do wyboru kilka metod płatności.

Płatność za pobraniem


W przypadku wyboru tej formy płatności, gotówka odbierana jest przez kuriera w momencie dostarczenia zamówionego towaru. Koszt pobrania zostaje wliczony w cenę przesyłki. Wartość przesyłki pobraniowej nie może przekroczyć 5 000 zł.

Płatność powyżej 5 000 zł musi być realizowana przez przelewy bankowe bądź inną formę płatności np Przelewy24.pl.

Przelew bankowy


Dzięki płatności za pośrednictwem przelewu bankowego na nasze konto, zapłacą Państwo przelewem w prosty, wygodny oraz bezpieczny sposób. Po złożeniu zamówienia, w wiadomości e-mail otrzymają Państwo dokładne dane dotyczące zamówionych produktów oraz wybranego sposobu płatności. Realizacja zamówienia w przypadku wyboru przelewy bankowego nastąpi po zaksięgowaniu wymaganej kwoty na naszym koncie bankowym. Czas realizacji zamówienia liczony jest od momentu zaksięgowanie wpłaty. Standardowy przelew dociera do nas w czasie 12-48 godzin.

Dane konta:


mBank - Bankowość Detaliczna BRE Banku SA
Numer rachunku : 14 1140 1775 0000 2732 0700 1005
Numer rachunku IBAN : PL14 1140 1775 0000 2732 0700 1005
Numer BIC : BREXPLPWMBK

Przelew ONLINE


Płatność przelew online to natychmiastowy przelew wykonany przez Internet. Płatność jest realizowana poprzez kliknięcie w specjalnie wygenerowany link, który przeniesie Cię bezpośrednio do Twojej bankowości internetowej, gdzie nie musisz już wypełniać danych naszej firmy, tylko zatwierdzasz transakcję i gotowe!

Płatność jest realizowana za pośrednictwem firmy Przelewy24. Obsługiwane są prawie wszystkie banki w Polsce.

Gotówką/kartą w sklepie stacjonarnym


Każdy klient ma prawo dokonania płatności za złożone zamówienie, gotówką w naszym sklepie stacjonarnym. Nasz salon firmy znajduje się pod adresem:

ul. Karola Modzelewskiego 2
15-535 Białystok

Ponadto w naszym salonie stacjonarnym można dokonać płatności za pośrednictwem karty płatniczej przy użyciu terminala płatniczego.