Formy płatności

Dla wygody klientów naszego sklepu oferujemy do wyboru kilka metod płatności.

Płatność za pobraniem

This is default alt image

W przypadku wyboru tej formy płatności, gotówka odbierana jest przez kuriera w momencie dostarczenia zamówionego towaru. Koszt pobrania zostaje wliczony w cenę przesyłki. Wartość przesyłki pobraniowej nie może przekroczyć 5 000 zł.

Płatność powyżej 5 000 zł musi być realizowana przez przelewy bankowe bądź inną formę płatności np Przelewy24.pl.

Przelew bankowy

This is default alt image

Dzięki płatności za pośrednictwem przelewu bankowego na nasze konto, zapłacą Państwo przelewem w prosty, wygodny oraz bezpieczny sposób. Po złożeniu zamówienia, w wiadomości e-mail otrzymają Państwo dokładne dane dotyczące zamówionych produktów oraz wybranego sposobu płatności. Realizacja zamówienia w przypadku wyboru przelewy bankowego nastąpi po zaksięgowaniu wymaganej kwoty na naszym koncie bankowym. Czas realizacji zamówienia liczony jest od momentu zaksięgowanie wpłaty. Standardowy przelew dociera do nas w czasie 12-48 godzin.

This is default alt image

Dane konta:

mBank - Bankowość Detaliczna BRE Banku SA
Numer rachunku : 14 1140 1775 0000 2732 0700 1005
Numer rachunku IBAN : PL14 1140 1775 0000 2732 0700 1005
Numer BIC : BREXPLPWMBK

Przelew ONLINE

This is default alt image

Płatność przelew online to natychmiastowy przelew wykonany przez Internet. Płatność jest realizowana poprzez kliknięcie w specjalnie wygenerowany link, który przeniesie Cię bezpośrednio do Twojej bankowości internetowej, gdzie nie musisz już wypełniać danych naszej firmy, tylko zatwierdzasz transakcję i gotowe!

Płatność jest realizowana za pośrednictwem firmy Przelewy24. Obsługiwane są prawie wszystkie banki w Polsce.

Gotówką/kartą w sklepie stacjonarnym

This is default alt image

Każdy klient ma prawo dokonania płatności za złożone zamówienie, gotówką w naszym sklepie stacjonarnym. Nasz salon firmy znajduje się pod adresem:

ul. Jana Klemensa Branickiego 31A
15-085 Białystok

Ponadto w naszym salonie stacjonarnym można dokonać płatności za pośrednictwem karty płatniczej przy użyciu terminala płatniczego.