Usługi montażowe

Ładowanie...

Szukasz wsparcia przy doborze sprzętu do monitoringu, a może fachowca, który zajmie się instalacja lub rozbudową istniejącego systemu. Zaufaj nam i skorzystaj z naszej oferty, zaproponujemy sprzęt dopasowany do przeznaczenia i budżetu.

Od czego zacząć?

    • Zadzwoń, napisz do nas lub odwiedź nas w sklepie przy ul. Jana Klemensa Branickiego 31. w Białymstoku. Nasi handlowcy odpowiedzą na wszelkie pytania i pomogą w doborze sprzętu do monitoringu.
    • Jeśli planujesz większą inwestycję, nasz specjalista techniczny umówi wizytę i zaprojektuje system na podstawie wcześniej wybranego systemu.
    • Po akceptacji oferty i podpisaniu umowy umówimy termin instalacji
    • Jeden z naszych przeszkolonych monterów zainstaluje system
    • Nasi technicy przeszkolą użytkowników systemu i przekażą kody dostępu do systemu.

Firma Zintronic gwarantuje jakoś wykonania usługi oraz zapewnia pełen serwis i po montażowe wsparcie techniczne.


Przykładowe realizacje


REALIZACJA 1

Zamysłem instalacji było wyposażenie myjni samochodowej w monitroing. Kamery miały obejmować wszystkie stanowiska z myjkami, stanowisko z odkurzaczem oraz budynek gospodarczy z zewnątrz i wewnątrz.

Na stanowiskach myjących nasz instalator skorzystał z kamer Zintronic D5 oraz uchytów hermetycznych AKU1V1. Wszystkie przewody zostały zabezpieczone rurkami elektroinstalacyjnymi. 

Kolejnym krokiem było zamontowanie na słupie reklamowym kamer, które miałyby obserwować stanowiska z odkurzaczami. Z uwagi na to, że odległość była dosyć daleka klient zdecydował się na kamery B5 Ultimate z funkacją motor-zoom (zoomu optycznego) wraz z hermetycznymi uchwytami AKU2V1.  

Rejestrator HikVision został zamontowany w szafie RACK R19-2U/350/W za pomocą uchwytów DS-380/385 wraz z 8 portowym switchem CERES, do którego zostały podłaczone wszystkie kamery za pomocą zewnętrznej skrętki internetowej MADEX.

Więcej zdjęć z realizacji:


REALIZACJA 2